Ozzie News
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
kultura
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
kultura
.
Pokaż wszystkie posty
czwartek, 4 sierpnia 2011
Australia - Co mnie dziwi - cz. 3
KULTURA W MPK
Bardzo pozytywna sprawa. Podczas wchodzenia do autobusu większość ludzi wita się z kierowca, pyta co u niego, jak się ma, itd.. Odruchowo. Zwyczajnie i bez przymusu.
Czytaj więcej »
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)