Witam!
Mam pytanie i jestem ciekaw WASZEJ opinii. Który rodzaj zabudowy domku jednorodzinnego wydaje wam się najodpowiedniejszy:
1. parterówka,
2. parterówka z poddaszem użytkowym,
3. budynek piętrowy?
Wszystkie opcje bez piwnicy, lecz z garażem z dwoma miejscami postojowymi. Jakie jest wasze zdanie?
Pozdrawiam!