Pokazywanie postów oznaczonych etykietą domek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą domek. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 28 czerwca 2011

Parterówka, poddasze, piętrówka ???

Witam!

Mam pytanie i jestem ciekaw WASZEJ opinii. Który rodzaj zabudowy domku jednorodzinnego wydaje wam się najodpowiedniejszy:

1. parterówka,
2. parterówka z poddaszem użytkowym,
3. budynek piętrowy?

Wszystkie opcje bez piwnicy, lecz z garażem z dwoma miejscami postojowymi. Jakie jest wasze zdanie?

Pozdrawiam!