Pokazywanie postów oznaczonych etykietą różnica czasu. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą różnica czasu. Pokaż wszystkie posty
piątek, 23 września 2011
Z Trójką szęść godzin do tyłu
Jednym z plusów różnicy czasowej między Polską i Australią jest możliwość posłuchania podczas pracy audycji radiowych (Trójki czy TOK FM), których zazwyczaj nie miałem okazji poznać. Audycje nonce jak i poranne. Ciekawie jest posłuchać jak w Polsce budzi się wszystko do życia. A dzisiaj będzie to jeszcze przyjemniejsze dzięki Wojtkowi Manowi, który będzie prowadził poranny program w Trójce. Polecam! ... Znaczy polecam tą audycję, słuchanie radia po nocach już może nie tak bardzo:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)