"Małpa - Wyjeżdżam by wrócić" (+ DJ Wholist) - bardzo fajny kawałek, jak i cała płyta. Koleś ma bardzo przyjemną barwę głosu.
"Peja - Kurewskie życie" - klasyk, ale z bardzo dobrym tekstem. Z bardzo dobrym rapem. Z bardzo dobrym bitem. No właściwie to jest bardzo dobry kawałek!
"Łona i Webber - To nic nie znaczy" - wrzucam ten utwór jak przykład talentu Łona, którego styl jest bardzo oryginalny i wyróżnia się na scenie hip hop. Wybitnie przypadł mi do gustu.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 22 września 2011
sobota, 9 lipca 2011
Hand Of Mercy w YMCA HQ
Z tygodniowym opóźnieniem, w "blogowej" galerii Picasa pojawiły się zdjęcia i VIDEO (Wow, jakie to proste!) z koncertu Hand Of Mercy w YMCA HQ (skate park, bar i klub koncertowy w jendym - zdjęcia w galerii).
Subskrybuj:
Posty (Atom)
