Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 22 września 2011

Trochę muzyki

"Małpa - Wyjeżdżam by wrócić" (+ DJ Wholist) - bardzo fajny kawałek, jak i cała płyta. Koleś ma bardzo przyjemną barwę głosu.


"Peja - Kurewskie życie" - klasyk, ale z bardzo dobrym tekstem. Z bardzo dobrym rapem. Z bardzo dobrym bitem. No właściwie to jest bardzo dobry kawałek!


"Łona i Webber - To nic nie znaczy" - wrzucam ten utwór jak przykład talentu Łona, którego styl jest bardzo oryginalny i wyróżnia się na scenie hip hop. Wybitnie przypadł mi do gustu.

sobota, 9 lipca 2011

Hand Of Mercy w YMCA HQ

Z tygodniowym opóźnieniem, w "blogowej" galerii Picasa pojawiły się zdjęcia i VIDEO (Wow, jakie to proste!) z koncertu Hand Of Mercy w YMCA HQ (skate park, bar i klub koncertowy w jendym - zdjęcia w galerii).