Pokazywanie postów oznaczonych etykietą podobno. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą podobno. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 19 maja 2011

Podobno to jest zapowiedź

Podobno dawno nie było nowego posta. Podobno nowe będą w weekend. Ktoś mi powiedział, że mają być o Perth MPK, Belmont, może Fremantle i innych pierdołach. Ale nic nie jest pewne. Podobno też wszystko jest git, pojawia się czasami zmęczenie i poszukiwany jest rower. Jedno jest pewne. Jutro jest długo wyczekiwany piątek,, a tak wygląda Perth, gdy słońce już zajdzie


Gdzieś w planach jest wizyta w królestwie karka, siakimś markecie i na plaży. A w takim razie może i ocean uda się odwiedzić. Plany, plany...

Pozdrawiam!

PS. Jacques! Zadowolony?;)