Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dolar australijski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dolar australijski. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 12 września 2011

Pozytywny wykres

Nic dodać. Nic ująć. Zacytuję tylko jeszcze: "Dolar australijski umocnił się dziś po tym jak dane odnośnie PKB w II kwartale tego okazały się lepsze od oczekiwań. Raport ukazał, że australijska gospodarka rozwija się na poziomie 1,2%, a inwestorzy oczekiwali się 1% wzrostu PKB. (...)" - źródło: http://www.waluty.pl/pl/frank_szwajcarski_juz_ponizej_3_5_zl.html