Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co mnie dziwi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co mnie dziwi. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 4 sierpnia 2011

Australia - Co mnie dziwi - cz. 3

KULTURA W MPK Bardzo pozytywna sprawa. Podczas wchodzenia do autobusu większość ludzi wita się z kierowca, pyta co u niego, jak się ma, itd.. Odruchowo. Zwyczajnie i bez przymusu.

poniedziałek, 18 lipca 2011

Australia - Co mnie dziwi - cz. 2

BANAY Dokładnie chodzi o ich cenę. Obecnie jest ona gdzieś w okolicach 20$/kg, co w złotówkach będzie jakieś 60zł/kg. Tak 60zł/kg bananów! Zwyczajnych, żółtych, nie tam żadnych organicznych. Dlaczego?

sobota, 9 lipca 2011

Australia - co mnie denerwuje, co mnie drażni

Australia to ciekawy, interesujący i wyjątkowy kraj. A podobno najbardziej wyjątkowym ze wszystkich stanów jest Zachodnia Australia. Tylko szkoda, że ta "wyjątkowość" często potrafi być bardzo irytująca. Zaraz wytłumaczę o co mi chodzi, tylko dodam, że nie można moich opinii odnosić do całej Australii, gdyż nie za bardzo wiem jak wygląda sprawa na wschodnim wybrzeżu.