Pokazywanie postów oznaczonych etykietą woda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą woda. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 18 lipca 2011

Australia - Co mnie dziwi - cz. 2

BANAY Dokładnie chodzi o ich cenę. Obecnie jest ona gdzieś w okolicach 20$/kg, co w złotówkach będzie jakieś 60zł/kg. Tak 60zł/kg bananów! Zwyczajnych, żółtych, nie tam żadnych organicznych. Dlaczego?