Ozzie News
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
woda
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
woda
.
Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 18 lipca 2011
Australia - Co mnie dziwi - cz. 2
BANAY
Dokładnie chodzi o ich cenę. Obecnie jest ona gdzieś w okolicach 20$/kg, co w złotówkach będzie jakieś 60zł/kg. Tak 60zł/kg bananów! Zwyczajnych, żółtych, nie tam żadnych organicznych. Dlaczego?
Czytaj więcej »
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)