Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kuchnia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kuchnia. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 4 sierpnia 2011

Australia - Co mnie dziwi - cz. 3

KULTURA W MPK Bardzo pozytywna sprawa. Podczas wchodzenia do autobusu większość ludzi wita się z kierowca, pyta co u niego, jak się ma, itd.. Odruchowo. Zwyczajnie i bez przymusu.